Sözleşme Koşulları

POSTERLERİN TEKNİK ÖZELLİKLERİ

 

Kristal Saten Kumaş Posterler:

75 x 110 cm abatında olup, tek taraf baskılı, uzun ömürlü ve pvc çıtalı olup çıtasına

sarılarak özel çantasında muhafaza edilir. Gerektiğinde  yıkanıp ütülenebilmektedir. Rulo yapıldıktan sonra arkasından hangi ders olduğu belirlenebilmesi için ders numaraları ters olarak basılmıştır.

Üst çıtası kapaklı 16 mm pvc profil ,alt çıtası 6mm çapında pvc boru olup sökülüp takılabilmektedir. üstünde geri toplanan lastik askı bulunmaktadır. Hafiftir, çantası ile kolayca taşınmaktadır.(250 gr/adet).          T             üm poster çeşitlerinin kumaşı mevcuttur.

Karton Posterler

 Önlü-arkalı toplam 22 adet ve 3 setten oluşan karton posterlerin  iki yüzeyine de baskı yapılıp tahtaya asıldığında yansımayı ve yırtılmayı önlemek için  mat selefon kaplatılmıştır. Her iki yüzeyinde 20 mikron selefon kaplı olması nedeni ile su ve rutubetten etkilenmez, kirlenmez ve defalarca rulo yapılabilir. Özel kutusunda  gönderilir ve muhafaza edilir.  Posterler alt ve üst tarafları özel  paslanmaz metal çıtalıdır. üstünde ki askı kancası  sayesinde kolaylıkla asılabilir. Posterler; 70x100 cm ebadında, 200 gr kuşe kartona ofset baskı tekniğiyle yüksek çözünürlükte  üretilmektedir. Bir poster setini birden fazla sınıf dönüşümlü olarak kullanabilmektedir.

Karton baskısı bulunan posterler      yıldızlı alarak gösterilmiştir.

Posterler, öğrencinin kullanacağı eğitim kitaplarının  birebir  baskısı olup sınıf ortamında en arkadaki öğrencinin dahi okuyabileceği büyüklüktedir. Bir poster setinin sayfaları birden fazla sınıfta dönüşümlü olarak  kullanılabilir. Tarih ve coğrafya öğretmenleri haritaları kullanarak derslerini kolay işleyebildikleri gibi artık Kur’an öğretmenleri de bu  posterler sayesinde  derslerini daha etkin ve verimli hale getirebileceklerdir. Setlerin içerisinde  poster gösterge çubuğu mevcuttur. Posterleri, arkası yapışkanlı mini plastik fayans askısı ile asabilir veya özel üretim olan askı ayağını kullanabilirisiniz. Gerekli görüldüğünde posterlerin içeriğinde değişiklik yapılmaktadır. Özel ölçülerde  posterler de vardır.

 

1.Set: Hızlı Elif-Bâ posterleri (10 ders olup kumaş posteri 10 adettir. Karton posteri ise 5 adettir.)

2.Set: Hızlı Tecvîd posterleri (10 ders olup kumaş posteri 10 adettir. Karton posteri ise 5 adettir.)

3.Set: Namaz Duâ ve Sûreleri posterleri (18 adet kumaş, 9 adet karton posterden oluşmaktadır. )

 

Yardımcı Posterler:  Resimli Alfabe (Harflerin isim-Cisim Çağrışım tablosu), Talim çalışma posteri, Mahreç Şeması, Tek posterde Toplu olarak Elif-Bâ, Tecvîd, Duâ ve Sûrelerin tamamı yer almaktadır.

Ayrıca Ezan-Kamet ve müezzinlik tesbihatı amenerrasülü ve hüvallahüllezi aşırları ramazan, kurban,namaz,abdest ve hac ilmihalleri  ile bazı  özel posterler bulunmaktadır.

Bilgiler
 

Hakkımızda        
Sözleşme Koşulları        
Gizlilik İlkeleri        
Öğretici Videolar        

Müşteri Servisi
 

İletişim
Ürün İadesi
Site Haritası

Ekstralar
 

Markalar
Hediye Çeki
Kampanyalar


        

 
©1992-2014 Diniposter Alışveriş Merkezi
Kurumsal Web Tasarım®E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.