Namaz Dua ve Sureler Seti (Karton) Çift Yönlü 7 Poster

 

                                             

Namaz Dua ve Sureler Seti (Karton) Çift Yönlü 7 Poster

Namaz Dua ve Sureler Seti (Karton) Çift Yönlü 7 Poster
Ürün Fiyatı: 1.750,00TL
0 yorum  0 yorum  |  Yorum Yap
Namaz Dua ve Sureler Seti (Karton) Çift Yönlü 7 Poster Namaz Dua ve Sureler Seti (Karton) Çift Yönlü 7 Poster Namaz Dua ve Sureler Seti (Karton) Çift Yönlü 7 Poster Namaz Dua ve Sureler Seti (Karton) Çift Yönlü 7 Poster Namaz Dua ve Sureler Seti (Karton) Çift Yönlü 7 Poster Namaz Dua ve Sureler Seti (Karton) Çift Yönlü 7 Poster Namaz Dua ve Sureler Seti (Karton) Çift Yönlü 7 Poster Namaz Dua ve Sureler Seti (Karton) Çift Yönlü 7 Poster Namaz Dua ve Sureler Seti (Karton) Çift Yönlü 7 Poster Namaz Dua ve Sureler Seti (Karton) Çift Yönlü 7 Poster Namaz Dua ve Sureler Seti (Karton) Çift Yönlü 7 Poster Namaz Dua ve Sureler Seti (Karton) Çift Yönlü 7 Poster Namaz Dua ve Sureler Seti (Karton) Çift Yönlü 7 Poster Namaz Dua ve Sureler Seti (Karton) Çift Yönlü 7 Poster Namaz Dua ve Sureler Seti (Karton) Çift Yönlü 7 Poster Namaz Dua ve Sureler Seti (Karton) Çift Yönlü 7 Poster Namaz Dua ve Sureler Seti (Karton) Çift Yönlü 7 Poster Namaz Dua ve Sureler Seti (Karton) Çift Yönlü 7 Poster

ELİF-BÂ, TECVÎD, NAMAZ DUÂ VE SÛRELERİ EĞİTİM POSTERLERİ    

Saten bez üzerine baskılı posterlerimiz 110 X 75 cm(cami ve sınıf tipi) ve 85 x 60 cm (ev tipi) boyutlarında iki farklı ebatta hazırlanmıştır.

Karton Posterlerimiz (70x100) malzeme olarak selefon kaplamalı karton baskılı olarak hazırlanmıştır.

Saten bez olarak hazırlanan posterler; hafif (250 gr/adet) , suya dayanıklı, Pvc çıtalı, renkli baskı ve uzun ömürlü kullanım imkanına sahiptir.

DUÂ VE SÛRELER KARTON (ÇİFT YÖNLÜ) İÇERİK
1. Poster Ön Sübhaneke Duâsı
1. Poster Arka Ettehıyyatü Duâsı
2. Poster Ön Salli -Barik Duâları
2. Poster Arka Rabbena Duâları
3. Poster Ön Kunut Duâsı-1
3. Poster Arka Kunut Duâsı-2
4. Poster Ön Amentü ve Namaz Tesbihatı
4. Poster Arka Ayet’el Kürsi
     
7. Poster Ön Kevser ve İhlas Sûresi
7. Poster Arka Kafirun Sûresi
8. Poster Ön Nasr Sûresi
8. Poster Arka Tebbet Sûresi
9. Poster Ön Felak Sûresi
9. Poster Arka Nas Sûresi

 

Eğitim setlerimiz çok sayıda özel poster ile çeşitlendirilmiş ve desteklenmiştir.

Eğitimciler için toplu eğitim sisteminde sınıf gibi ortamlarda tahtaya yazmak yerine dini eğitim posterlerinin asılarak dersin işlenmesi eğitimcilere büyük kolaylık sağladığı gibi,kısa sürede kolay, etkin ve verimli bir eğitim-öğretim modeli hedeflenmiş ve başarısı gerçek ortamlarında test edilerek görülmüştür.

Verimliliği artırmak için kuşe lüks baskı olarak posterlerle birebir aynı ve gerekli not eklemeleriyle Hızlı Elif-Bâ (16 sayfa),  Hızlı Tecvid (16 sayfa), Namaz Duâ ve Sûreleri Ezber Kitabı (32 sayfa), Namaz Duâ ve Sûrelerini Anlamlarıyla Öğreniyorum (18 sayfa) kitapları  ve ek olarak Yazı Elif- Bâ kitabı yardımcı materyal olarak hazırlanmıştır.

Kur’an-ı Kerim Eğitimi: Hedef kitlenin durumuna göre azami süre, günde 1 ders-1 saat olmak üzere 10 gün, Orta seviyeye kursiyerlere göre, günde 2 ders- 2 saat olmak üzere 5 gün, Üst seviye kursiyerlere göre ise asgari süre, günde 5 ders-5 saat olmak üzere 2 gündür.

10 DERSTE, 10 SAATTE  TECVİD  EĞİTİMİ; Karabaş tecvidi esas alınarak konuların tamamı 10 derste toplanmıştır. Konular önceliği olanlardan başlanmak suretiyle ve önce öğrenilenler, sonra öğrenileceklere temel olacak şekilde sıralanmış ve her bir konu için diğer tecvid kitaplarında verilenden 4 kat daha fazla örnek verilmiştir. Tecvid öğretiminde soyut olarak teoriyi anlatmak yerine, örnekler üzerinde somutlaştırarak konunun bu şekilde anlaşılması kolaylaştırılmıştır. Hızlı Tecvid; açık, kolay, kısa, günümüz Türkçesine uygun ve kolay anlaşılabilir bir üslupla hazırlanmıştır.

Namaz Duâ ve Sûreleri Ezber Kitabı:  Kolay ezberlenmesi için birkaç kelimelik cümleler halinde satırlara bölünüp ezber formatına getirilmiştir. Ayrıca manalarının da ezberlenmesi için manzum meal eklemesi yapılmıştır. Tüm Duâ ve Surelerin karşılıklı Arapça ve Türkçe metni, dua ilmihali, Surelerin özet tefsiri,

Çalışmalarımızın tamamında algılamayı kolaylaştıran hafıza teknikleri (Benzetme, gruplama, simetri, renk seçimi vb.) kullanılmış olup her biri yüzlerce öğrenci ile bizzat uygulanarak geliştirilmiş ve klasik anlayışın üzerine çıkılarak pratik izahlar yapılmıştır. Kur’an ve Tecvîd eğitiminde 10 ders ile işlenen ve bu doğrultuda  geliştirilen bu metoda “10’dan Öğren Metod” ismi verilmiştir.

Müfredatın kısa olması zamandan ve materyal hazırlanması açısından kolaylık sağladığı gibi maddiyattan tasarruf sağlamaktadır.

PROJEKSİYONA GÖRE  AVANTAJLARI VARDIR

*Teknik donanım ve teknik bilgi gerektirmeden kullanabilirsiniz.

*Kablo karmaşası ve teknik aksaklıklar gibi olumsuzluklar yaşanmaz.

*Bilgisayar ve projeksiyon açma kapama süresi en az 6-7 dk sürmekte ve bu da 6-7 derste bir ders kaybına karşılık gelmektedir. Dini posterlerle bu zaman kaybı ortadan kalkar

*Projeksiyonda iyi görüntü alabilmek için loş ortam gerekliliği, başarı seviyesini düşürmektedir.

*Askı ayağı ile her yerde kullanılabilir ve her yere kolaylıkla taşınabilir.

*Camilerde duvarlara asılarak görsel hafızaya hitap eder ve cemaatin devamlı surette okumasına imkân vermektedir.

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü            İyi

Doğrulama kodunu giriniz:Adınız Soyadınız:
Telefon Numaranız:
Ürün Adı:
Adresiniz:
İstediğiniz Adet:
Güvenlik Kodunu Giriniz


 
 

Bilgiler
 

Hakkımızda        
Sözleşme Koşulları        
Gizlilik İlkeleri        
Öğretici Videolar        

Müşteri Servisi
 

İletişim
Ürün İadesi
Site Haritası

Ekstralar
 

Markalar
Hediye Çeki
Kampanyalar


        

 
©1992-2014 Diniposter Alışveriş Merkezi
Kurumsal Web Tasarım®E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.